Adres siedziby:
TREKO LASER Spółka z o.o
ul. Hałacińskiego 10
32-050 Skawina (koło Krakowa)
POLSKA

Adres biura handlowego i działu produkcji:
ul. Hałacińskiego 10
32-050 Skawina (koło Krakowa)
POLSKA

Telefon:
+48 12 256 00 01
+48 12 256 00 58
+48 12 276 24 22
+48 12 256 04 40

Fax:
+48 12 276 21 55

Godziny odbioru towaru:
pon. – pt. w godz. 07:00-14:00
(inne godziny po wcześniejszym ustaleniu)
Godziny otwarcia działu handlowego:
pon. – pt. w godz. 07:00-15:00

E-mail firmowy:
poczta@treko-laser.pl

Główny Spawalnik:

Artur Nowak
spawanie@treko-laser.pl
tel. kom. +48 697 333 659

Dział Zaopatrzenia i Logistyki:

Joanna Płonka
j.plonka@treko-laser.pl
tel. kom. +48 607 333 936

Maciej Ćwiklik
m.cwiklik@treko-laser.pl
tel. kom. +48 697 333 289

Rafał Madejski
r.madejski@treko-laser.pl
tel. kom. +48 697 333 015

Dział Kontroli Jakosci:

Krzysztof Fila
k.fila@treko-laser.pl
tel. kom. +48 607 333 958

Dział Handlowy:

Katarzyna Stary
k.stary@treko-laser.pl
tel. kom. +48 697 333 156

Paweł Lupa
p.lupa@treko-laser.pl
tel. kom. +48 609 333 001

Sebastian Kotula
s.kotula@treko-laser.pl
tel. kom. +48 609 333 002

Karol Kościelny
k.koscielny@treko-laser.pl
tel. kom. +48 697 333 990

Dariusz Kafel
d.kafel@treko-laser.pl
tel. kom. +48 697 333 035

Beata Oliwa
b.oliwa@treko-laser.pl
tel. kom. +48 697 333 714

Tymoteusz Kraska
t.kraska@treko-laser.pl
tel. kom. +48 609 333 711